Nils Kölare serigrafier

173500

KÖLARE, Nils (1930-2007): Kompositioner, 3 st., signerade och daterade, färgserigrafier, 16x20 cm vardera

Nils Kölare serigrafier

Budhistorik (15 bud)
665471
665477
665471
665476
950
665471
900

Slutpris SEK:
114 EUR, 129 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.