Fat Wilhelm Kåge

173498

FAT på fot, stengods, Wilhelm Kåge, signerad FARSTA KÅGE studiohand, höjd 3, diameter 16 cm

Ytkrackeleringar bränningsdefekter

Keramik/Porslin

Fat Wilhelm Kåge

Budhistorik (7 bud)
664325
650
662442
600
664324
600
662442
550
654169
500

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.