Kristensen träsnitt

173496

KRISTENSEN, Tom (Australien född 1962): Big Mack - Mao, färgträsnitt, signerad och daterad 2006 74/100, träsnitt 17,5x13,5 cm

Kristensen träsnitt
Budhistorik (6 bud)
664315
550
659304
500
658592
450
659302
658592

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.