Barris Marilynfoto

173493

BARRIS, George (USA, född 1928): Marilyn på beachen, signerad George Barris, OneWest edition, 123/200, daterad 5-16-2006, 48x38 cm

Konst, Fotografi

Barris Marilynfoto

Budhistorik (6 bud)
659708
3 800
657184
3 200
653032
2 600
652470
652342
1 400

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.