Barris Marilyn foto

173491

BARRIS, George (USA, född 1928): Marilyn i handduk, signerad George Barris, OneWest edition, 123/200, daterad 5-16-2006, 48x38 cm

Konst, Fotografi

Barris Marilyn foto

Budhistorik (10 bud)
664059
4 400
663865
4 200
659252
658130
3 800
657185
3 600

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.