Parporträtt oljor

173490

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1 par, troligen 1800-tal, parporträtt, oljemålningar, uppfodrade

Skador, färgbortfall

Konst, Måleri

Parporträtt oljor
Budhistorik (2 bud)

662403
500
661413

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.