Philip von Schantz färglitografi

173487

SCHANTZ, Philip von (1928-1998): Blåbär i kruka, signerad och daterad v Schantz 78, numrerad 43/155, färglitografi, 39x53 cm

Budhistorik (8 bud)
665416
2 600
665411
2 400
665402
663815
663696

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.