Corneille mobil skulptur i bemålat trä

173483

CORNEILLE (Holland 1922 - 2010): Kvinna med katt och fågel, mobil skulptur
signerad, daterad och numrerad Corneille 2004,5/160, bemålat trä, höjd 73 cm.

Konst, Skulptur

Budhistorik (9 bud)
665320
4 200
665319
3 600
665318
2 600
664543
2 400
663808

Slutpris SEK:
4 200
401 EUR, 451 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.