Orientmatta

173479

ORIENTMATTA, antik, ca 331x131 cm

Slitage, mindre skador

Mattor/Textilier

Orientmatta

Budhistorik (22 bud)
665359
1 700
665357
1 600
665352
665348
1 400
665345
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.