Bengt O Abrahamsson oljemålning

173472

ABRAHAMSSON, Bengt O (född 1924): Lantmätare, signerad Bengt O Abrahamsson, olja på duk, 55x46 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (12 bud)
663038
1 900
663037
1 800
663032
1 700
663027
1 600
663017

Slutpris SEK:
1 900
181 EUR, 204 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.