Carl Magnus oljemålning

173465

CARL, Magnus (född 1943): Utan titel, signerad och daterad Carl Magnus -68, olja på duk uppklistad på pannå, 20x25 cm

Konst, Måleri

Carl Magnus oljemålning

Budhistorik (18 bud)
662880
6 000
662891
5 800
662880
5 600
662871
5 400
662860
5 200

Slutpris SEK:
6 000
604 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.