Marianne Ågren oljemålning

173455

ÅGREN, Marianne (Född 1943): "Fantasia", signerad Marianne Ågren, olja på duk, 100x80 cm

Konst, Måleri

Marianne Ågren oljemålning

Budhistorik (25 bud)
664078
6 800
664016
6 600
664077
6 600
664016
6 400
664076
6 200

Slutpris SEK:
6 800
685 EUR, 778 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.