Marianne Ågren oljemålning

173453

ÅGREN, Marianne (Född 1943): "Skånsk stubbåker", signerad Marianne Ågren, olja på duk, 124x110 cm

Konst, Måleri

Marianne Ågren oljemålning

Budhistorik (16 bud)
664201
5 000
663948
4 800
663945
4 600
663840
4 400
663839
4 200

Slutpris SEK:
5 000
477 EUR, 537 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.