Marianne Ågren oljemålning

173449

ÅGREN, Marianne (Född 1943): "Trädgårdsinteriör", signerad Marianne Ågren, olja på duk, 123x113 cm

Konst, Måleri

Marianne Ågren oljemålning

Budhistorik (12 bud)
664287
5 000
664247
4 800
664208
4 400
663798
4 200
659863

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.