Namnbräda

173448

NAMNBRÄDA, 1900-talets första del, "Halsvik", längd 138 cm

Smärre skador

Nautica/Technica

Namnbräda

Budhistorik (8 bud)
687545
1 900
686192
1 800
686192
1 600
686053
1 300
685625
750

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.