Marianne Ågren oljemålning

173446

ÅGREN, Marianne (Född 1943): "Skånskt landskap", signerad Marianne Ågren, olja på duk, 120x120 cm

Konst, Måleri

Marianne Ågren oljemålning

Budhistorik (34 bud)
664244
12 000
664248
12 000
664244
11 500
664240
11 000
664235
10 500

Slutpris SEK:
12 000
1 208 EUR, 1 373 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.