Reinhold Ljunggren färglitografi

173443

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): "Vinterfiskare på hemväg", 1977, signerad R. Ljunggren, numrerad 65/310, färglitografi, 39x30 cm

Budhistorik (13 bud)
662979
1 600
662978
662968
1 400
662963
1 300
662957

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.