Roland Svensson litografi

173437

SVENSSON, Roland (1910-2003): "Old interiör from Isle of Foula-Shetland", signerad Roland S,127/160, färglitografi, 57x36 cm;
PROVENIENS: Konstnären Roland Svensson

Roland Svensson litografi
Budhistorik (3 bud)

656779
663998
656779

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.