Spegellampett

173431

SPEGELLAMPETT med två ljusarmar, rokokostil, förgylld, höjd ca104x69 cm

Skador, lagningar, torrsprickor

Speglar

Spegellampett
Budhistorik (7 bud)
662774
662771
900
662770
850
662726
656686

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.