Widing/Larsson färglitografi

173430

WIDING Rudolf (1852-1910): "Titt ut", efter förlaga av Carl Larsson, signerad och daterad i plåten 1901, färglitografi, 38,5x54,5 cm, Idun Stockholm

Ändringar/tillägg
Rudof Widing, efter förlaga av Carl Larsson

Widing/Larsson färglitografi

Budhistorik (1 bud)

652466
2013-03-01 10:22:55

2013-03-07 kl 22:30
Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.