David Engström oljemålning

173426

ENGSTRÖM, David (1933-2004): "Pantbanken", signerad och daterad David Engström 1967, olja på pannå, applikation, 73x102 cm; Inköpt på "De Unga" 1972

Konst, Måleri

David Engström oljemålning

Budhistorik (24 bud)
662656
4 800
662911
4 600
662656
4 400
662908
4 200
662656

Slutpris SEK:
4 800
483 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.