Pierre Olofsson litografi

173424

OLOFSSON, Pierre (1921-1996): Komposition, signerad Olofsson, EA II/VIII, litografi, 33,5x48 cm

Pierre Olofsson litografi
Budhistorik (13 bud)
662505
1 800
662425
1 700
661804
1 600
661694
661163
1 400

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.