Ola Billgren färgetsning

173403

BILLGREN, Ola (1940-2001): Komposition, signerad och daterad Ola Billgren -96, 1/90, färgetsning, 34,5x53 cm

Ola Billgren färgetsning

Budhistorik (18 bud)
664665
665314
1 400
664665
1 300
665286
664665

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.