Fat figurin i keramik

173388

FAT, 4 st., keramik, Gustavsberg märkta med studiohanden, längd 21-30, FIGURIN, märkt med studiohanden, höjd 21 cm

Smärre nagg, krackeleringar

Keramik/Porslin

Fat figurin i keramik

Budhistorik (12 bud)
662788
850
662653
661011
750
652560
700
661007
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.