Spegel och skål med blomdekor

173386

SPEGEL, med porslinsram, blomdekor, SKÅL på fot, med gallerkant, 1900-tal, spegelns höjd 35 cm

Nagg

Keramik/Porslin

Spegel och skål med blomdekor

Budhistorik (2 bud)

662868
661731

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.