Grafiska blad Turner

173384

GRAFISKA BLAD (1800-tal), 4 st, "Hawking", gravyr av R. G. Reeve efter målning av F. G. Turner, London 1839, numrerade 1-4, 52,5x39,5 cm

Konst, Grafik, Böcker/Kartor, Planscher/Planschverk

Grafiska blad Turner

Budhistorik (6 bud)
662784
661977
661975
450
660676
652093

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.