Lage Lindell färgserigrafi

173383

LINDELL, Lage (1920-1980): Tomteboda, färgserigrafi, signerad och numrerad Lage Lindell 48/91, 79x106 cm

Lage Lindell färgserigrafi

Budhistorik (2 bud)

659595
658908
900

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.