Gunnar Brusewitz tusch

173382

BRUSEWITZ, Gunnar (1924-2004): 2 st teckningar, motiv av rådjur och fikarast i naturen, signerade och daterade Brusewitz 65 resp 61, tusch, ca 14,5x21,5 resp 15,5x21,5 cm

Konst, Måleri

Gunnar Brusewitz tusch

Budhistorik (17 bud)
662796
2 600
662440
2 400
662276
662439
662276

Slutpris SEK:
2 600
248 EUR, 279 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.