Gunnar Brusewitz blandteknik

173380

BRUSEWITZ, Gunnar (1924-2004): Räv i vinterlandskap, signerad och daterad G Brusewitz 10-1-72, blandteknik, 21x30 cm

Konst, Måleri

Gunnar Brusewitz blandteknik

Budhistorik (11 bud)
662787
5 400
662790
5 200
662787
5 000
662789
4 800
662787
4 600

Slutpris SEK:
5 400
515 EUR, 579 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.