Carl Hendel Friberg fartygsporträtt

173378

FRIBERG, Carl Hendel (f. 1925), fartygsporträtt av brittiskt slagskepp, signerad och daterad C. H. Friberg, -42, tusch, 19,5x64 cm

Nautica/Technica, Konst, Måleri

Budhistorik (3 bud)

679346
6 000
679184
5 000
677551
4 800

Slutpris SEK:
6 000
604 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.