Figurin vas tallrikar

173377

FIGURIN, VAS, TALLRIKAR, 2 st., URNA i form av ägg med lock, 1900-tal, meissenliknande märken, porslin, höjd 16-25 cm

Skador, vinge saknas, lagningar

Keramik/Porslin

Figurin vas tallrikar

Budhistorik (1 bud)

652258
2013-02-28 23:38:47

2013-03-07 kl 21:09
Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.