Skulptur i patinerad metall

173375

SKULPTUR, 1900-talets första hälft, "Den döende gallern", kopia efter, patinerad metall, längd 23 cm

Ytskador

Konst, Skulptur

Skulptur i patinerad metall

Budhistorik (19 bud)
662766
1 600
660854
662764
660854
1 400
661927
1 300

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.