Lennart Berglund objekt

173369

BERGLUND, Lennart (född 1930): Relief i kartong, signerad a tergo Lennart Berglund kartong monterad med distans på plexiskiva, 104x110 cm

Skador och revor

Konst, Skulptur

Lennart Berglund objekt

Budhistorik (7 bud)
660723
700
662754
650
660723
600
651108
550
651108

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.