Harald Lyth serigrafi

173368

LYTH, Harald (född 1937): Triptyk, signerad och numrerad LYTH 19/35, serigrafi, 66x35 cm

Harald Lyth serigrafi

Budhistorik (8 bud)
665211
665209
3 800
665208
3 600
665207
3 400
664909
3 200

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.