Bastuba mässing

173366

BASTUBA, 1900-tal, mässing, "Brassband", Imported by AB Eric Petterson Stockholm, Tyskland, längd 113 cm

Bucklor och slitage

Diverse

Bastuba mässing

Budhistorik (16 bud)
658481
662261
2 800
658481
1 900
662257
1 800
658481

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.