Ritbordshurts Joe Columbo

173365

RITBORDSHURTS, 1960/70-tal, design Joe Columbo, svart plast, präglad signatur, höjd 73, 43x41 cm

Bruksslitage och repor

Ritbordshurts Joe Columbo

Budhistorik (13 bud)
672030
671677
672028
950
671677
900
671424
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.