Matsalsmöbel engelsk stil

173363

MATGRUPP, 7 dlr,1900-tal, England, mahogny, bestående av; matbord med 3 iläggsskivor, 6 stolar, bordets höjd 76, diameter 120, total längd 255 cm

Bruksslitage

Matsalsmöbel engelsk stil

Budhistorik (3 bud)

673565
2 600
673562
673118

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.