Skänk 1800-tal gråmålat

173362

SKÄNK, 1800-talets första hälft, gråmålad, höjd 130, 177x30 cm

Skänk 1800-tal gråmålat

Budhistorik (9 bud)
673507
673342
3 800
668935
3 600
665710
3 400
665699
3 200

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.