Figuriner 1900-tal

173359

FIGURINER, 4 st, 1900-tal, bl a Bing & Gröndahl, höjd 11-23 cm

Nagg

Keramik/Porslin

Figuriner 1900-tal

Budhistorik (10 bud)
662747
750
662744
700
662738
650
662736
600
661149
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.