Slagbord 1800-tal

173355

SLAGBORD, 1800-talets första hälf, furu, 2 lådor i sargen, höjd 75, 103x49 cm

Renoverat och kompleterat

Slagbord 1800-tal

Budhistorik (14 bud)
672078
671460
1 400
671052
669212
665844
750

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.