Modellbåt på stativ

173353

SEGELEKA på stativ, Roslagsmodell, monogramsignerad och daterad BP 1977, längd 46 cm

Lösa åror, rorkult saknas

Nautica/Technica

Modellbåt på stativ

Budhistorik (18 bud)
658932
662579
658932
2 800
661436
2 600
658932
2 400

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.