Erling Johansson komposition

173342

JOHANSSON, Erling (född 1934): "Matta musik pianist händer", signerad och daterad Erling J 2003, acryl på duk, 89x130 cm

Konst, Måleri

Erling Johansson komposition

Budhistorik (5 bud)
652252
2 600
658019
2 400
652252
652251
651276

Slutpris SEK:
2 600
248 EUR, 279 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.