Cremekoppar skålfat fat Kina

173341

CREMEKOPPAR, 3 st, 1800-tal, SKÅLFAT, 1900-tal, 5 mindre fat, porslin, Kina, skålfatets diameter 26 cm

Smärre nagg

Orientaliskt, Porslin

Cremekoppar skålfat fat Kina

Budhistorik (51 bud)
662724
9 200
662722
9 000
662719
8 800
662712
8 600
662708
8 400

Slutpris SEK:
9 200
926 EUR, 1 052 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.