Spegel barock

173337

SPEGEL, barock, dekoren delvis träskuren, förgylld med polerat guld och slagmetall, fasetterat och silverfolierat glas, 101x58 cm

Smärre skador och kompletteringar, spår av krön

Speglar

Spegel barock

Budhistorik (7 bud)
665656
2 600
665655
1 400
664062
550
661922
450
656854

Slutpris SEK:
2 600
248 EUR, 279 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.