Friedensreich Hundertwasser färgserigrafi

173321

HUNDERTWASSER, Friedensreich (1928-2000): Hommage ā´Schröder Sonnenstern, 1972, stämpelsignerad och numrerad 2233/4200, färgserigrafi med metallprägling, bladstorlek ca 102x71 cm

Budhistorik (7 bud)
662415
3 200
662040
661794
500
660865
450
659259

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.