Sven Lidberg litografier

173312

LIDBERG, Sven (1944-2009): 5 st, Figurkompositioner, signerade, ea, färglitografier, bladstorlek 20x14 - 35x21,5 cm; oramade

Sven Lidberg litografier

Budhistorik (12 bud)
673228
673227
950
673223
900
673222
850
673221

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.