Sven Lidberg litografier

173311

LIDBERG, Sven (1944-2009): 5 st, Figurkompositioner, signerade, ea, färglitografier, bladstorlek 20x14 - 35x21,5 cm; oramade

Sven Lidberg litografier

Budhistorik (15 bud)
666954
666531
663340
663340
950
666530
900

Slutpris SEK:
114 EUR, 129 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.