Sven Lidberg litografier

173310

LIDBERG, Sven (1944-2009): 5 st, Figurkompositioner, signerade, ea, färglitografier, bladstorlek 20x14 - 35x21,5 cm; oramade

Sven Lidberg litografier

Budhistorik (18 bud)
661989
661661
661988
661661
950
661987
900

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.