Wadell En hjältes död

173305

WADELL, Carl Gabriel (1865-1909) kopia efter Nils Forsbergs "En hjältes död", signerad och daterad C G Wadell -91, olja på duk, 76x117 cm

Sprickor, färgbortfall, lagningar

Konst, Måleri

Wadell En hjältes död

Budhistorik (6 bud)
662334
662333
662332
662331
750
662068
600

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.