Fat tenn

173297

FAT, tenn, 1700-tal, diameter 40 cm

Bruksslitage, gravyr

Diverse

Fat tenn

Budhistorik (3 bud)

662382
500
661088
658307

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.